Párová terapie

s jedním či dvěma terapeuty

vztah

Při řešení párových nesnází vás budeme společně provázet zákrutami partnerského soužití. Párová  terapie vám může pomoci se lépe vyznat ve světě svého partnera a najít svou jedinečnou cestu vztahu, po které se vám bude oběma spokojeně kráčet.

Povedeme vás k zamyšlení se nad otázkami, které si ne vždy sami od sebe položíte a k pochopení toho, že co je samozřejmé pro vás, nemusí být tak jasné a srozumitelné i pro vašeho partnera.

Díky pohledům jak muže, tak ženy, máte možnost získat vyváženější a komplexnější zpětnou vazbu. Nabízíme kombinaci systemicky zaměřeného terapeuta a dynamicky orientované terapeutky.

Cesta vztahu

Společně můžeme zjistit, zda spolu chcete dál být, zlepšit komunikaci, obnovit důvěru, respekt, vzájemnou úctu, sdílení a intimitu. Hlavně se ale podíváme pod povrch až k samotným základům vztahu, abyste si v další krizi už uměli lépe poradit. Budeme hledat vaše zdroje, cesty porozumění a naladění jeden na druhého.

knihy na poličce

V oboru se neustále vzděláváme, abychom vám mohli nabídnout efektivní cestu podpořenou nejnovějšími poznatky a výzkumy. Inspirací je pro nás hlavně párový terapeut Pavel Rataj a psychoterapeut Honza Vojtko. Ze zahraničních autorů máme blízko k Sue Johnson a její terapii zaměřené na emoce (emotional focused therapy). Velmi nás také baví inovativní pohled Ester Perel na sexualitu a nevěru.

muž žena objetí ve vysoké trávě

Nečekejte až bude ve vztahu hořet a vy budete takřka na rozchod. Řešte vaše potíže, nedohody a nepohodu včas. Přijít můžete dokonce i preventivně v rámci vaší péče o vztah.

Nestraníme ani jednomu z partnerů.

Můžete si vybrat práci s jedním či oběma terapeuty.

Více o párové terapie na našem blogu.